Actie schoenendoos

Basisschool ‘Op streek’ doet dit jaar mee aan actie schoenendoos. Leerlingen zamelen spulletjes in, vullen een doos en maken zo een ander kind weer blij. Wij als CJR vind dit een mooi initiatief en zouden gemeente breed hier ook onze bijdrage aan willen leveren.
In de kerk liggen folders. Hierin staat beschreven hoe je een bijdrage kunt leveren hieraan. De folder is ook te downloaden via de QR code.
Er kan een donatie gedaan worden zodat de doos verzonden kan worden. Er kan een doos gevuld worden, maar er kunnen ook attributen bij één van de CJR-leden gebracht worden zodat we met deze attributen een doos kunnen vullen.
U kunt mee doen tot 20 november. Helpt u mee?
Een hartelijke groet namens:
Jan Jacob en Hilda Oevering, Hoofdstraat 41
Harry vd Meer, Marrumerweg 27
Jo Pennings, Prof. Heymansstraat 25
Mochten er vragen zijn, bel gerust 0623106542
Menu