Update corona en bedankt

Het eerste half jaar van 2021 stond nog volledig in het teken van corona. Ons geduld is enorm op de proef gesteld maar wat zijn we blij en dankbaar dat na zo’n lange tijd de versoepelingen ineens heel snel elkaar opvolgden. Op zondag 27 juni hebben we sinds lange tijd weer met elkaar mogen zingen, wat was het fijn! Ook mogen er weer meer gemeenteleden aanwezig zijn bij de dienst. En het mooie is dat het niet meer nodig is om u vooraf aan te melden, alleen een registratie in het kerkgebouw is voldoende.
 
Wij willen Klaas Winkel bij deze dan ook van harte bedanken voor het coordineren van de aanmeldingen de afgelopen maanden. Fijn dat dit zo zorgvuldig is gebeurd, onze dank hiervoor!
 
Daarnaast willen wij de voorzangers, Frans Schreiber, Geerthe van der Veer, Gerda Dijkstra en Henk Hiemstra bedanken voor hun medewerking aan de erediensten de afgelopen tijd. Het was mooi om op deze manier te kunnen luisteren naar de liederen, ook jullie bedankt voor je inzet,
Menu