Startzondag 26 september

Een nieuwe start van het seizoen, we trappen af met een muzikaal welkom, een kop koffie met wat lekkers en een fijne dienst.

Het eerste gedeelte van de dienst staat in het teken van afscheid en bevestiging van enkele ambtsdragers. We mogen afacheid nemen van ambtsdragers Sytse Frans Wierda en Klaske Bouma en als nieuwe bevestigen Henk Swart en Griet van der Molen. Blij en dankbaar mogen we zijn dat we het estafettestokje zo telkens weer door kunnen geven.

Daarna is er nog een informeel samenzijn met koffie, gesprek, muziek/zang.

De dienst begint om 10.00 uur en er is vanaf kwart over 9 inloop met koffie. Voor de kinderen is er voor en tijdens de dienst opvang geregeld.

En mocht u nog wat willen bakken voor bij de koffie dan kunt u dat doorgeven aan Ida Hiemstra (06-23676914)

Wees welkom!

Menu