Orgelconcert met Martin Mans

Op 22 Oktober 2021 om 20:00 uur is er een orgelconcert met Martin Mans in de St.Martinuskerk te Ferwert.

Graag nog wel online reserveren via www.zingenenzo.com

Op vrijdag 22 oktober 2021 geeft de vermaarde organist Martin Mans een orgelconcert op het fraaie orgel in de St. Martinuskerk te Ferwert. Het concert begint om 20.00 uur. Martin Mans zal een gevarieerd programma spelen van literatuur en improvisaties op verzoek. De kerk is open vanaf 19.30 uur. Kaarten zijn à € 15,00 tegen contante- en gepaste betaling aan de kerk verkrijgbaar. Verdere info www.zingenenzo.com

Martin Mans geeft jaarlijks overal in het land zo’n tweehonderd druk bezochte orgelconcerten. De in 1965 op het Zuid-Hollandse eiland Goeree-Overflakkee geboren Martin Mans zat op 7-jarige leeftijd al achter het orgelklavier, op 11-jarige leeftijd begeleidde hij voor het eerst koren en een jaar later al werd hij kerkorganist in zijn geboorteplaats Melissant. Sinds 1995 is Mans organist van de Breepleinkerk in Rotterdam. Hij maakt regelmatig concertreizen door Europa, Canada, Amerika, Zuid-Afrika en Australië. Hij treedt ook op voor radio en tv (o.a. in ‘Nederland zingt’) en dirigeert o.a. de Urker Mans Formatie, The Martin Mans Formation, het mannenkoor De Gouwestem en projectmannenkoren in Noord-Nederland, Midden-Nederland en Zuidwest Nederland.

Menu