Musical Kaïn

Na de zomervakantie gaan we dan eindelijk los met de repetities van de musical ‘KAIN’. We beginnen met elkaar op maandagavond 11 september om 20.00 uur in de Liudgertsjerke. Wil je ook meedoen, maar is het er nog niet van gekomen om je aan te melden? Dat mag en kan nog steeds! Stuur dan even een mailtje naar musicalferwert@gmail.com en geef aan wat je graag zou willen doen. Overigens zijn de toneelrepetities op de maandagavond en de zangrepetities voor het koor op de donderdagavond.

We zoeken nog een paar muzikanten om samen met onze pianist Johan Boeijenga een band te formeren. Lijkt jou dit wel wat? Laat het ons dan even weten, via de mail of telefoon, we vertellen jou er graag meer over!
Voor nu wensen we iedereen een fijne en zonnige zomervakantie toe en we hopen elkaar te zien op 11 september a.s.!

Met een musicalgroet van Anneke (06-13223381), Yde, Ida, Binne & Hillie (06-29378046)

Menu